wenex

پهنای باند (Bandwidth)

افزایش ضریب نفوذ رسانه‌های برخط و کسب و کارهای آنلاین موجب گردیده است تا بهره‌مندی از اینترنت با قیمت مناسب، سرعت و پایداری بالا و همچنین دستیابی به یک شبکه اختصاصی برای سازمان ها به یک امر ضروری تبدیل گردد. بر اساس نظر مدیران ارشد سازمان‌ها، در هنگام بررسی ارائه دهندگان خدمات پهنای باند، قیمت درجه اهمیت پایین‌تری در مقایسه با کیفیت، سرعت، پایداری و امنیت دارد. لذا می‌توان عنوان نمود مهم‌ترین معیار در انتخاب شرکت ارائه‌دهنده، کیفیت سرویس، خدمات پشتیبانی و تضمین سرعت سرویس در ساعات پیک شبانه روزی می‌باشد.
در طی سال‌های اخیر، وینکس سعی نموده است با سرمایه‌گذاری و بکارگیری از بروزترین زیرساخت‌های سخت افزاری و نرم‌افزاری و ایجاد پایگاه هایی در سراسر کشور، سرویسی مطمئن و با کیفیت را در اختیار سازمان‌ها قرار دهد. کارشناسان وینکس با پشتیبانی تخصصی و شبانه‌روزی و ارائه سرویس پایدار توانسته‌اند نیاز ارتباطی بسیاری از سازمان‌های دولتی و خصوصی را بر طرف نمایند. 

 

مزایای پهنای باند فرزانگان پارس

  • امکان تامین تجهیزات ارتباطی به صورت امانی
  • امکان ارائه IP به تعداد مورد نیاز پس از توجیه فنی
  • راه‌اندازی و تحویل سرویس در کمترین زمان ممکن
  • نرم افزار مانیتورینگ اختصاصی برای کنترل میزان مصرف
  • پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته
  • ارائه خدمات پشتیبانی حضوری به صورت رایگان
  • ضریب بالای سطح پوشش دهی شبکه
چرا پهنای باند اختصاصی؟

ارتباطات فرزانگان پارس در حال حاضر تامین کننده پهنای باند اختصاصی اینترنت با سرعت بسیار بالا به سازمان ها و ارگان های دولتی ، موسسات مالی و اعتباری و بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ می باشد وبا در اختیار داشتن بستر های ارتباطی مختلف (فیبر –وایرلس – اینترانت –ADSL ) سطح وسیعی از کل کشور را تحت پوشش قرارداده است . شرکت ارتباطات فرزانگان پارس یکی از شرکتهای دریافت کننده پروانه FCP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بوده و یکی از پیشرفته ترین ساختارهای فنی در کشور را دارا می باشد. شبکه گسترده این شرکت با داشتن بیش از 20 پاپ سایت در استان های تهران و البرز بستری پایدار برای مشتریان فراهم می سازد. و با ارائه آدرس اینترنتی IP Address در سطح ایران به مشتریان خود این امکان را می دهد تا آدرس های اینترنتی اختصاصی خود را داشته و برای آن ها مسیر یابی نماید.