wenex

پهنای باند اختصاصی (Bandwidth) 

افزایش ضریب نفوذ رسانه‌های برخط و کسب و کارهای آنلاین موجب گردیده است تا بهره‌مندی از پهنای باند اختصاصی با قیمت مناسب، سرعت و پایداری بالا برای سازمان ها به یک امر ضروری تبدیل گردد. بر اساس نظر مدیران ارشد سازمان‌ها، در هنگام بررسی ارائه دهندگان خدمات پهنای باند، قیمت درجه اهمیت پایین‌تری در مقایسه با کیفیت، سرعت، پایداری و امنیت دارد. لذا می‌توان عنوان نمود مهم‌ترین معیار در انتخاب شرکت ارائه‌دهنده، کیفیت سرویس، خدمات پشتیبانی و تضمین سرعت سرویس در ساعات پیک شبانه روزی می‌باشد.
در طی سال‌های اخیر، وینکس سعی نموده است با سرمایه‌گذاری و بکارگیری از بروزترین زیرساخت‌های سخت افزاری و نرم‌افزاری و ایجاد پایگاه هایی در سراسر کشور، سرویسی مطمئن و با کیفیت را در اختیار سازمان‌ها قرار دهد. کارشناسان وینکس با پشتیبانی تخصصی و شبانه‌روزی و ارائه سرویس پایدار توانسته‌اند نیاز ارتباطی بسیاری از سازمان‌های دولتی و خصوصی را بر طرف نمایند. 

 

مزایای پهنای باند اختصاصی فرزانگان پارس

  • امکان تامین تجهیزات ارتباطی به صورت امانی
  • امکان ارائه IP به تعداد مورد نیاز پس از توجیه فنی
  • راه‌اندازی و تحویل سرویس در کمترین زمان ممکن
  • نرم افزار مانیتورینگ اختصاصی برای کنترل میزان مصرف
  • پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته
  • ارائه خدمات پشتیبانی حضوری به صورت رایگان
  • ضریب بالای سطح پوشش دهی شبکه
چرا پهنای باند اختصاصی وینکس؟
با این محصول وینکس دسترسی و قابلیت اتصال و استفاده را با پایداری بالا برای مشترکین و صاحبان کسب و کار فراهم می کنیم. پهنای باند وینکس دارای کیفیت تضمین شده است و به دلیل عدم نوسان و تاخیر در ارسال داده ها، سرعت بالا و ارتباطی امن را برای کاربران فراهم می‌سازد.
با استفاده از پهنای باند اختصاصی وینکس مزایایی فراوانی را برای کاربران فراهم کرده ایم که برخی از آن ها عبارتند از: ترافیک اینترنتی نامحدود، ارتباط بین شعب و نمایندگی های سازمان ها، امکان برقراری کنفرانس های ویدیویی یا voip، مدیریت و گرفتن بک اپ از سرویس ها